Bağlan

Tasarım günlüğü

İnstagram üzerinden en fazla satılan ürünler nelerdir?

İnovasyon

İnstagram üzerinden en fazla satılan ürünler nelerdir?

Instagram’dan satış yapmak günümüzde en çok tercih edilen satış yöntemlerinden biridir. Farklı ödeme sistemleri ile birçok ürünün satışı İnstagram üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

Sizler de İnstagram’dan satış yapmak istiyorsanız en fazla ne tür ürünlerin satıldığına göz atmalısınız. Böylece kar oranınız oldukça yüksek olur.

İnstagram’da ürün satışı yaparken ürünün her açıdan görselinin siteye eklenmesi alıcılar için oldukça önemlidir.

Instagram’da Ürün Satışı

İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanının artmasıyla birlikte birçok kullanıcı Instagram’dan da satış yapmaya başladı. Ayrıca İnstagram’dan satılan ürünler birçok kullanıcının da ilgisini çekti. Birbirinden farklı ürünlerin satışa sunulması kullanıcılara özel kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar tereddüt etmeden alışverişlerini gerçekleştirmektedir. Aksesuar, giyim, kozmetik ürünü gibi birçok farklı türdeki ürünlerin satışı İnstagram’da yoğun ilgi görmekte. İnstagram’da ürün satışının artması için ürünlerin kaliteli ve iade hakkının da bulunması gerekiyor. Böylece kullanıcılar alışverişlerini güvenle yapabilmektedir.

Intagram Üzerinden En Çok Satılan Ürünler

Instagram’da en çok satılan ürünler arasında elbise, ayakkabı, aksesuar gibi daha birçok ürün bulunmaktadır. Instagram’daki elbise satışı son dönemlerde yoğun ilgi görmektedir.

Bu nedenle birçok butik burada özel görseller hazırlayıp ürünlerini satışa sunmaktadır. Aksesuar ve takıların satışları da özellikle farklı tasarımlara sahip ürünlerde oldukça dikkat çekmektedir. Birçok yüzük, küpe, kemer, bileklik gibi ürünü satışa sunan kullanıcılar bulunmaktadır.

Ayakkabılar da İnstagram’da satışı en çok görülen ürünlerden biridir. Her tarzda ayakkabının satışı buradan kolaylıkla yapılmaktadır. Özellikle kadınlar tasarımı farklı olan ve uygun fiyata sahip olan ayakkabılara İnstagram üzerinden yoğun ilgi göstermektedir.

Farklı t-shirt tasarımları da satışa sunulmaktadır. Cep telefonu kapağı, parfüm gibi birçok kişiye özel ürünleri de İnstagram’dan satışa sunabilirsiniz.

Kozmetik ürünlerinin her çeşidi İnstagram’dan kolaylıkla satılabilmektedir. Birçok kişi organik ürün ya da yöresel yemekler gibi ürünlerini de satışa sunmakta ve ilgi görmektedir. El yapımı oyuncaklar, çanta, saat, hediyelik eşya ya da oda süsleri de satışa sunulmaktadır. Ancak kar elde edebilmek için ürünlerinizin farklı ve çekici tasarımlara sahip olması gerekmektedir.

Okumaya devam et
Reklam
Sizin için seçtiklerimiz..
Erdem Sulakdağ

Tasarımın ikna edici gücü ve inovatif yenilikler hakkında yazılar yazıyorum. #veteriner #araştırmacı #girişimci #blogger

Yorum için tıklayın

Bir Cevap Yazın

Daha fazla İnovasyon

Reklam
Reklam
Yukarı