Bağlan

Tasarım günlüğü

Bize ulaşın!

Tasarımgünlüğü.com

Tasarım, inovasyon ve teknoloji blogu.

Emek mah. Cemil Alevli Cad. No:10/D Şehitkamil GAZİANTEP

+903429094020

mail@tasarimgunlugu.com

Gizlilik politikası

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız.
Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta
adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek
içinkullanabilir.
Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

Kullanım koşulları

Tasarımgünlüğü.com, kullanılan yazılım ve içeriklerden kaynaklı site ziyaretçileri ve/veya kullanıcılarının uğrayabileceği zararlardan sorumlu değildir.Siteyi kullanan , ziyaret eden ve/veya giriş yapan kişiler bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Sitemizde gizlilik politikaları, kullanım koşulları ve diğer herşey , kullanıcılara haber vermeksizin değiştirilebilir, yenilenebilir.

www.tasarimgunlugu.com’u ziyaret etmeden önce bu maddeleri okumanız önerilir.

Yayın politikalarımız

Tasarımgünlüğü’nde paylaşılan içeriklerin mesleki, insani ve değer yargılarımıza uygun, faydalı içerikler olmasına özen gösteriyoruz.Kullanıcılarımızın interneti verimli kullanmasını, toplumsal bilinçliliği artırmak, sanata ve sanatçıya değer vermesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Telif ihlali bildirimi

Tasarımgünlüğü’nde paylaşılan bir içeriğin telif hakkı ihlali yaptığını düşünüyorsanız mail@tasarimgunlugu.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.Gerekli geri bildiriminiz hemen değerlendirilecek olup, kısa süre içerisinde konuyla ilgili geri dönüş sağlanacaktır.

Reklam & Sponsorluk

Tasarımgünlüğü’nde ürünleriniz ve hizmetleriniz ile ilgili tanıtım yazısı, banner veya kategori sponsorluğu edinebilirsiniz.

İlgili başvurularınız , ücretler, merak ettikleriniz ve sitemiz ile ilgili analitik veriler için mail@tasarimgunlugu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Konuk yazarlık başvurusu

Tasarımgünlüğü’nde yazılarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için lütfen mail@tasarimgunlugu.com adresimize mail gönderin.

Yukarı