Bağlan

Tasarım günlüğü

iPhone 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman ve Özellikleri Nedir? [güncellendi]

Teknoloji

iPhone 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman ve Özellikleri Nedir? [güncellendi]

Apple markasının ürettiği ve dünya üzerinden en fazla tercih edilen akıllı telefon markası olan iPhone serisi için en son modelin 10. Yıla özel olarak önemli özelliklerde olması bekleniyor.

Bu konuda birçok bilgi uzun zamandır sızdırılmakta ve dedikodular yapılmakta. Ancak iPhone 8 modeli için çıkış tarihi konusunda sonbahar aylarının özellikle eylül sonu ile kasım ayının başı gibi telefonun tanıtılacağı bilgisi yayılmış durumdadır. Birçok insanın beklediği iphone 8 çıkış tarihi sızdırılması ile gözler telefonun çok fazla merak edilen özelliklerine çevrilmiş durumda. Bu konuda uzun zamandır birçok kişi çeşitli bilgilerin sızdığını yazmakta ve bazı dedikodular ile tahminler üzerinde durmaktadır.

iPhone 8 Özellikleri Nasıl Olacak?

Akıllı telefon kullanıcıları ve özellikle Apple markasının ürünleri ile iPhone sersinin müdavimleri 8 modeli için meraklı bir beklenti içerisine girmiş durumda.

Özellikle iPhone 7 ve Plus modellerinde istenilen değişimin yaşanmaması nedeni ile iPhone 8 için ciddi ve radikal değişiklikler yaşanacağı tahmin edilmekte. Bu konuda sızdırılan bazı çizimlere göre iphone 8 özellikleri içerisinde özellikle tasarımda ciddi değişikler olacağı görülüyor.

Bu telefonda ön ekranda bulunan Home tuşunun olmayacağı ve ekranın oldukça büyük olacağı tahmin ediliyor. İnce kenarları ile telefonun oldukça güzel görüneceği tahmin edilmekte.

Donanım konusunda da oldukça iddialı olacak telefonun tanıtımı sabırsızlıkla beklenmekte.

iPhone 8 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Merakla beklenmekte olan iPhone 8 modeli için en fazla merak edilen konulardan birisi de fiyatı olmaktadır. Büyük tasarım değişiklikleri ile gelecek olan telefonda arkada iki kameranın olacağı ve hatta bazı kişiler için ön tarafta bile iki kameranın olacağı söylenmektedir.

Bunun yanında büyük be ince kenarları olan ekran ile beklentilerin oldukça yüksek tutulduğu donanım özellikleri iphone 8 fiyatı konusunda bir beklentiyi de ortaya çıkartmaktadır. Günümüzde de piyasada en pahalı akıllı telefonlardan birisi olan iPhone serisi için 8 modelinin de pek uygun bir fiyatta olması beklenmiyor. Özellikle ülkemizdeki vergilendirmeler ile telefonun fiyatının yüksek olması en fazla tahmin edilen konulardan birisi olmaktadır.

Okumaya devam et
Reklam
Sizin için seçtiklerimiz..
Erdem Sulakdağ

Tasarımın ikna edici gücü ve inovatif yenilikler hakkında yazılar yazıyorum. #veteriner #araştırmacı #girişimci #blogger

Yorum için tıklayın

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Teknoloji

Reklam
Reklam
Yukarı