Bağlan

Tasarım günlüğü

Tasarım günlüğü Bundle üzerinden de takip edilebilecek

Haber

Tasarım günlüğü Bundle üzerinden de takip edilebilecek

Tasarım günlüğü Bundle üzerinden de takip edilebilecek.Türkiye’nin en popüler haber okuma uygulaması olan Bundle ile tasarımgünlüğü ‘ndeki içerikleri okuyabilirsiniz.

Türkiye’nin en popüler tasarım ve sanat günlüğü sitesi olma yolunda ilerleyen girişimimiz tasarimgunlugu.com artık popüler haber okuma uygulaması Bundle üzerinden de takip edilebilecek.

Android üzerinden 100.000 indirmeye ulaşan Bundle uygulaması, bildiğiniz üzere okumayı tercih ettiğiniz sitelerden en son içerikleri önünüze getiren ücretsiz ve faydalı bir uygulama.Sanat ve tasarım kategorisi altından Tasarım günlüğü’nü takip ettiğiniz sitelere ekleyerek içeriklerimizi sıcak sıcak tüketebilirsiniz.

Tasarım günlüğü , 2009 yılından bu yana internet dünyasında varolan orjinal içerikleri okuyucusuyla buluşturan bir içerik sitesi girişimidir.Bu senenin 2. çeyreğinde mimarihaber.net ile birlikte mimarlık ve sanat alanında 2. girişimimiz olup özgün içerikleriyle yoluna devam etmektedir.

Hakkımızda aslında 2012 yılından bu yana yeterli bilgi sahibisiniz.Mimarimedya sitesini bilmeyen heralde yoktur.2015 Yılı içerisinde diğer işlerimizin yoğunluğundan hakettiği değeri veremediğimiz mimarimedya’yı devretmiştik.İşte bizler mimarimedya’nın arkasındakileriz.Artık tasarimgunlugu.com ile paylaşımlarımızı yapıyoruz.Gücümüz yettiği sürece buna devam edeceğiz.

Türkiye’nin en özgün, farkındalık yaratıcı, sevilesi bir tasarım blogu olmak için elimizden geleni ben ve arkadaşlarım yapmaya devam edeceğiz.

Bizi takip edin, soru ve görüşleriniz için iletişim sayfasından bize ulaşmayı unutmayın.

 

 

Murat ERÇELEBİ

Tasarım ve inovasyona dair hemen herşeyi kendi persfektifimle yorumlamak ve paylaşmak için tasarımgünlüğü'nde yazıyorum. #Mimar #baba #tasarımcı #blogger

Yorum için tıklayın

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Haber

Reklam
Reklam
Yukarı